Списки рекомендованих до зарахування у 2010 році


 
  • 06.08.2010

Списки рекомендованих
на зарахування на місця державного замовлення за результатами
творчих конкурсів та сертифікатами УЦОЯО

Рекомендованим до зарахування на навчання за кошти державного бюджету слід подати оригінали документів протягом пяти днів (до 10 серпня 2010 року включно)

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

  
  
 
НЛТУ України            01 серпня 2010 року
 Рекомендованим до зарахування на навчання за кошти державного бюджету слід подати оригінали документів протягом пяти днів (до 5 серпня 2010 року включно)
 
Списки рекомендованих до зарахування на держбюджет
за результатами творчих конкурсів та сертифікатів УЦОЯО
протокол Приймальної комісії № 15 від 30.07.2010 року
 
за напрямом: Архітектура
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
10210035
Ярмусь Андрій Васильович
729,1
Так
Реком.
2
10210015
Яворівська Наталія Миронівна
933
 
Реком.
3
10210082
Білоус Тетяна Олександрівна
905,1
 
Реком.
4
10210006
Спасська Ірина Едуардівна
903,9
 
Реком.
5
10210009
Ліщинська Оксана Олегівна
892,6
 
Реком.
6
10210013
Мельник Оксана Орестівна
888,5
 
Реком.
7
10210051
Садов'як Микола Володимирович
883,7
 
Реком.
8
10210026
Оловець Олег Ігорович
881,9
 
Реком.
9
10210022
Клочаник Марина Василівна
878,5
 
Реком.
10
10210065
Борисовська Ірина Андріївна
870,8
 
Реком.
11
10210007
Лук'янюк Руслана Віталіївна
868,3
 
Реком.
12
10210033
Презлята Ірина Василівна
868,3
 
Реком.
13
10210025
Сеник Любомир Іванович
867,5
 
Реком.
14
10210039
Думич Андрій Анатолійович
867
 
Реком.
15
10210012
Гайденко Христина Сергіївна
857,2
 
Реком.
16
10210023
Бутеленко Вікторія Віталіївна
856
 
Реком.
17
10210003
Іваніщак Роман Іванович
855,5
 
Реком.
18
10210093
Файдула Михайло Богданович
854,9
 
Реком.
19
10210060
Юркевич Зоряна Ігорівна
854,7
 
Реком.
20
10210019
Ігнашкіна Ірина Євгеніївна
854,2
 
Реком.
21
10210001
Семенина Віталій Юрійович
850,5
 
 
22
10210044
Мельникович Юрій Васильович
846,6
 
 
23
10210024
Данилюк Володимир Ігорович
846,2
 
 
24
10210059
Юзефик Роман Олегович
844,1
 
 
25
10210031
Угрин Наталія Романівна
843
 
 
26
10210084
Зварич Олена Сергіївна
840
 
 
27
10210071
Веселівська Вікторія Романівна
839,2
 
 
28
10210034
Федорняк Регіна Ігорівна
838,4
 
 
29
10210066
Оленич Олена Юріївна
838
 
 
30
10210046
Конс Володимир Петрович
837,9
 
 
31
10210005
Христич Ольга Володимирівна
836
 
 
32
10210056
Мазепа Михайло Михайлович
833
 
 
33
10210016
Ружило Роксолана Іванівна
828,8
 
 
34
10210074
Сироїжко Степан Володимирович
828,1
 
 
35
10210021
Кочержук Олеся Ігорівна
827,4
 
 
36
10210073
Максимюк Юрій Ігорович
824,9
 
 
37
10210085
Яхницька Марія Юріївна
823,9
 
 
38
10210078
Дошак Олена Михайлівна
815,1
 
 
39
10210069
Олійник Юлія Ігорівна
814,4
 
 
40
10210018
Галян Оксана Василівна
814
 
 
41
10210054
Буртник Оксана Ігорівна
810,5
 
 
42
10210040
Бурич Василь Сергійович
807,9
 
 
43
10210070
Пархомюк Юлія Тимофіївна
805,8
 
 
44
10210072
Костів Христина Зенонівна
803,5
 
 
45
10210055
Остапенко Наталія Дмитрівна
794,3
 
 
46
10210027
Янішевська Уляна Романівна
794,2
 
 
47
10210062
Ліхновська Анна Петрівна
794
 
 
48
10210042
Онишко Андрій Дмитрович
786,8
 
 
49
10210049
Ходаківська Олена Сергіївна
782,6
 
 
50
10210030
Матвіїшин Наталя Іванівна
781,5
 
 
51
10210063
Пісьо Володимир Іванович
775,5
 
 
52
10210092
Ошурко Наталія Сергіївна
773,9
 
 
53
10210011
Чорнолецька Наталя Дмитрівна
769
 
 
54
10210076
Мельник Юрій Іванович
766,2
 
 
55
10210032
Протиняк Вікторія Романівна
746,1
 
 
56
10210091
Процак Остап Ігорович
744,5
 
 
57
10210020
Ількович Юлія Ільківна
740,7
 
 
58
10210086
Боднар Марія Ярославівна
736,5
 
 
59
10210004
Кирилюк Ольга Сергіївна
734,1
 
 
60
10210048
Бабійчук Артур Русланович
676,5
 
 
61
10210094
Савчак Роман Несторович
763,6
 
 
62
10210095
Возний Тарас Андрійович
725,4
 
 
 
 
Списки рекомендованих до зарахування на держбюджет
за результатами фахових вступних випробувань
протокол Приймальної комісії № 15 від 30.07.2010 року
за напрямом: Лісове і садово-паркове господарство
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
10119027
Солтисік Микола Любомирович
157,5
цільове
Реком.
2
10119028
Помпель Іван Миронович
155
цільове
Реком.
3
10119042
Мартинюк Василь Петрович
151,5
цільове
Реком.
4
10119003
Білинська Оксана Ігорівна
146,5
цільове
Реком.
5
10119015
Михасько Катерина Володимирівна
182
 
Реком.
6
10119007
Новак Ростислав Володимирович
179
 
Реком.
7
10119032
Гриб Микола Васильович
169
 
Реком.
8
10119025
Мирон Андрій Володимирович
166,5
 
Реком.
9
10119012
Татарин Олексій Васильович
166
 
Реком.
10
10119014
Мамчич Андрій Степанович
165,5
 
Реком.
11
10119017
Андрейчук Андрій Васильович
165,5
 
Реком.
12
10119002
Федорчук Оксана Василівна
165
 
Реком.
13
10119013
Рошко Василь Васильович
164
 
Реком.
14
10119009
Хайнус Роман Вікторович
164
 
Реком.
15
10119005
Козловський Максим Олександрович
164
 
Реком.
16
10119026
Урбан Юрій Юрійович
162,5
 
Реком.
17
10119016
Захарчук Олександр Вікторович
162
 
Реком.
18
10119033
Романюк Тарас Павлович
158
 
Реком.
19
10119030
Герасімов Олександр Миколайович
157,5
 
Реком.
20
10119020
Матенчук Олег Валерійович
156,5
 
Реком.
21
10119018
Юрчук Микола Іванович
156
 
 
22
10119031
Ткач Віталій Леонідович
146,5
 
 
23
10119029
Захаря Сергій Володимирович
144
цільове
 
24
10119022
Сторожук Андрій Ігорович
143
 
 
25
10119021
Могіш Оксана Михайлівна
143
 
 
26
10119004
Шинкар Андрій Олександрович
139,5
 
 
27
10119039
Тимошенко Сергій Юрійович
139,5
цільове
 
28
10119001
Лонюк Володимир Вікторович
139
 
 
29
10119019
Гайда Тарас Віталійович
138
цільове
 
30
10119011
Шпалерчук Віктор Юрійович
137
 
 
31
10119035
Курінний Володимир Миколайович
136
 
 
32
10119037
Волков Олександр Сергійович
136
 
 
33
10119034
Петрук Олександр Анатолійович
136
 
 
34
10119036
Липка Михайло Богданович
135
 
 
35
10119010
Недашківська Наталія Василівна
135
 
 
36
10119041
Віщик Сергій Вікторович
131,5
 
 
37
10119006
Федорчук Вадим Миколайович
128,5
 
 
38
10119024
Невідомський Олександр Ярославович
128,5
 
 
39
10119008
Неймет Андрій Федорович
128
 
 
40
10119038
Горда Ігор Борисович
124
 
 
 
 
 
за напрямом: Деревооброблювальні технології
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
30619023
Сорока Вадим Йосипович
173
цільове
Реком.
2
30619048
Мартіросян Маріам Ашотівна
125,5
Так
Реком.
3
30619025
Козак Ярослав Андрійович
174
 
Реком.
4
30619003
Тягур Мирослав Тарасович
164
 
Реком.
5
30619039
Бобрик Олександр Олександрович
159
 
Реком.
6
30619010
Миць Тарас Богданович
156
 
Реком.
7
30619042
Січ Микола Миколайович
154,5
 
Реком.
8
30619046
Лещишин Тарас Михайлович
148
 
Реком.
9
30619033
Юрчук Віталій Петрович
145,5
 
Реком.
10
30619029
Москалюк Микола Миколайович
144,5
 
Реком.
11
30619045
Садовий Андрій Андрійович
143
 
Реком.
12
30619049
Данильченко Алла Юріївна
141
 
Реком.
13
30619040
Шарабура Володимир Миколайович
140,5
 
Реком.
14
30619032
Копитюк Роман Олександрович
140,5
 
Реком.
15
30619021
Кириченко Максим Всеволодович
140,5
 
Реком.
16
30619020
Савчук Тарас Богданович
140,5
 
Реком.
17
30619005
Камнацький Дмитрій Михайлович
140,5
 
Реком.
18
30619030
Зав'ялов Денис Лазарович
139
 
Реком.
19
30619050
Коновалюк Любов Ярославівна
138,5
 
Реком.
20
30619018
Будзан Юрій Ярославович
138
 
Реком.
21
30619022
Мельничук Сергій Юрійович
137,5
 
Реком.
22
30619009
Марценюк Василь Васильович
137
 
Реком.
23
30619036
Шкурник Василь Михайлович
135,5
 
Реком.
24
30619019
Кухта Богдан Степанович
135
 
Реком.
25
30619026
Менюк Василь Іванович
133,5
 
Реком.
26
30619011
Залізняк Тарас Васильович
133
 
Реком.
27
30619035
Карач Василь Миколайович
132,5
 
Реком.
28
30619014
Мищук Володимир Григорович
131,5
 
Реком.
29
30619043
Кондратюк Інна Володимирівна
131,5
 
Реком.
30
30619015
Бабій Владислав Сергійович
131
 
Реком.
31
30619031
Білявський Сергій Миколайович
130,5
 
 
32
30619008
Юрченко Максим Васильович
128,5
 
 
33
30619044
Грищенко Інна Сергіївна
126
 
 
34
30619038
Дроник Микола Володимирович
125,5
 
 
35
30619027
Спасюк Олександр Миколайович
124,5
 
 
36
30619007
Михалець Денис Юрійович
124
 
 

 

 

за напрямом: Хімічна технологія
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
30719002
Фінчук Сергій Валентинович
173
 
Реком.
2
30719005
Ченцов Микола Сергійович
170,5
 
Реком.
3
30719004
Поїзд Іван Петрович
159
 
Реком.
4
30719001
Вакулін Ігор Володимирович
155,5
 
Реком.
5
30719010
Ковальчик Андрій Йосипович
155
 
Реком.
6
30719006
Гузьо Мар'яна Ярославівна
154,5
 
Реком.
7
30719012
Гупало Юрій Андрійович
145,5
 
Реком.
8
30719009
Ткачик Мар'ян Мирославович
145
 
Реком.
9
30719007
Періг Сергій Михайлович
144
 
Реком.
10
30719008
Кирик Ірина Миколаївна
138
 
Реком.
11
30719011
Сондей Ірина Степанівна
135
 
 
12
30719003
Андріїв Валентина Ігорівна
132
 
 

 

Форма навчання: денна<?xml:namespace prefix = o />

 

Шифр

Прізвище ім'я по-батькові

Бал

Поза конк.

 

1

30919007

Кіх Ваталій Ярославович

158,5

 

Реком.

2

30919008

Шмідт Ігор Юрійович

158

 

Реком.

3

30919005

Нагірний Володимир Ярославович

150,5

 

Реком.

4

30919001

Струсь Юліан Васильович

144,5

 

Реком.

5

30919002

Гудак Олександр Сергійович

144

 

Реком.

6

30919010

Шмідт Ваталій Юрійович

143,5

 

 

7

30919009

Пасько Олександр Валерійович

141

 

 

8

30919006

Данилюк Юрій Ярославович

140

 

 

9

30919004

Тарасюк Оксана Леонідівна

137,5

 

 

10

30919003

Паладич Дмитро Григорович

134,5

 

 

 

 

за напрямом: Дизайн
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк
 
1
30819004
Голубенко Євген Дмитрович
311
Так
Реком.
2
30819005
Шупер Надія Андріївна
377
 
Реком.
3
30819006
Ференц Мар'яна Романівна
375
 
Реком.
4
30819003
Василишин Павло Васильович
374
 
Реком.
5
30819007
Гоцківська Анна Олександрівна
370
 
Реком.
6
30819013
Пристайко Ірина Петрівна
363
 
 
7
30819001
Лаврінець Тетяна Олегівна
355
 
 
8
30819012
Іжевський Олександр Володимирович
355
 
 
9
30819002
Медалович Ніна Василівна
353
 
 
10
30819010
Куян Володимир Богданович
323
 
 
11
30819009
Рогачова Віра Юріївна
308
 
 
12
30819011
Яковенко Ірина Олександрівна
299
 
 
13
30819008
Топольницький Антон Сергійович
276
 
 

 

 

за напрямом: Інженерна механіка
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
20429016
Лубчинський Володимир Олексійович
188,5
 
Реком.
2
20429023
Грицай Михайло Степанович
188
 
Реком.
3
20429012
Петришин Дмитро Романович
188
 
Реком.
4
20429001
Данильченко Артем Юрійович
186
 
Реком.
5
20429007
Король Володимир Богданович
185,5
 
Реком.
6
20429014
Кривута Степан Петрович
185,5
 
Реком.
7
20429003
Бірюков Павло Олександрович
184,5
 
Реком.
8
20429004
Мартиненко Денис Анатолійович
182
 
Реком.
9
20429008
Морозюк Ігор Вікторович
181
 
Реком.
10
20419010
Іваничук Назар Романович
171,5
 
Реком.
11
20419019
Франчук Михайло Михайлович
168
 
Реком.
12
20429013
Харгелія Родіон Романович
162
 
Реком.
13
20419018
Павлюк Юрій Дмитрович
162
 
Реком.
14
20419020
Ясельський Максим Васильович
161
 
Реком.
15
20429006
Назаровець Володимир Богданович
160
 
Реком.
16
20419011
Іванішак Тарас Романович
158,5
 
Реком.
17
20419015
Кремер Орест Любомирович
155
 
Реком.
18
20419005
Василишин Іван Іванович
154
 
Реком.
19
20429002
Козиняк Сергій Романович
153,5
 
Реком.
20
20419024
Іванів Тарас Володимирович
153
 
Реком.
21
20429009
Давимука Роман Євгенович
146,5
 
 
22
20419017
Танасійчук Тарас Федорович
141
 
 
23
20419022
Адамик Юрій Петрович
138,5
 
 

 

 

за напрямом: Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
20519015
Тринога Віталій Васильович
148,5
 
Реком.
2
20519014
Башта Володимир Васильович
148,5
 
Реком.
3
20519002
Мельник Володимир Андрійович
143,5
 
Реком.
4
20519009
Дем'янів Ярослав Богданович
142,5
 
Реком.
5
20519025
Стефурак Ярослав Мирославович
141,5
 
Реком.
6
20519016
Кушнірук Андрій Володимирович
140
 
 
7
20519011
Рибак Тарас Васильович
137
 
 
8
20519003
Люлін Сергій Володимирович
135,5
 
 
9
20519006
Гайдичук Ігор Миколайович
134
 
 
10
20519024
Маркус Віталій Анатолійович
133,5
 
 
11
20519021
Дембич Роман Іванович
132
 
 
12
20519010
Мінчак Андрій Романович
131,5
 
 
13
20519005
Чопанюк Сергій Валерійович
131
 
 
14
20519018
Бакай Михайло Михайлович
131
 
 
15
20519022
Попадюк Назар Вікторович
130,5
 
 
16
20519019
Обухович Валентин Олександрович
129
 
 
17
20519008
Пашник Андрій Дмитрович
127,5
 
 
18
20519017
Пньовський Руслан Русланович
126,5
 
 
19
20519004
Височан Іван Йосифович
126,5
 
 
20
20519020
Бучинський Василь Ярославович
125,5
 
 
21
20519007
Червінська Мар'яна Анатоліївна
125,5
 
 
22
20519013
Урдейчук Арсен Сергійович
125,5
 
 

 

 

за напрямом: Лісозаготівля
Форма навчання: денна
 
Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
20319003
Засєка Олександр Гаврилович
158,5
Так
Реком.
2
20319005
Близнюк Станіслав Олександрович
163,5
 
Реком.
3
20319002
Завора Анатолій Андрійович
162
 
Реком.
4
20319004
Копецька Сніжана Вікторівна
157
 
Реком.
5
20319006
Кіптяк Олексій Володимирович
155
 
Реком.

 

 

за напрямом: Лісове і садово-паркове господарство
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50119027
Василевич Андрій Іванович
132,5
Так
Реком.
2
50129003
Любуська Оксана Миколаївна
183,5
 
Реком.
3
50129001
Коцан Мар'яна Степанівна
181
 
 
4
50119006
Калюк Богдан Васильович
175,5
 
 
5
50119001
Тебенський Богдан Броніславович
170
 
 
6
50119035
Бородіч Віталій Миколайович
165
 
 
7
50119033
Кулініч Олександр Валерійович
164,5
 
 
8
50119042
Костик Іван Іванович
163,5
 
 
9
50119021
Соловій Юрій Юрійович
160,5
 
 
10
50119005
Антонів Віра Михайлівна
160
 
 
11
50119019
Пожар Леся Іванівна
157
 
 
12
50119003
Федорчук Вадим Миколайович
157
 
 
13
50129002
Ткач Мирослава Мирославівна
155
 
 
14
50119024
Гнідець Микола Миколайович
154,5
 
 
15
50119008
Зуб Василь Григорович
154,5
 
 
16
50119007
Козік Євген Святославович
153,5
 
 
17
50119020
Калюжна Ольга Степанівна
152,5
 
 
18
50119029
Ящук Сергій Петрович
152,5
 
 
19
50119026
Сахнюк Сергій Володимирович
151
 
 
20
50119011
Сидорук Андрій Вікторович
148,5
 
 
21
50119034
Бурба Вадим Володимирович
148,5
 
 
22
50119045
Чиший Олександр Васильович
148
 
 
23
50119010
Яхній Борис Віталійович
148
 
 
24
50119040
Биков Олександр Васильович
147
 
 
25
50119037
Ткачук Володимир Васильович
146,5
 
 
26
50119031
Мелешко Мар'ян Петрович
146
 
 
27
50119028
Соболевський Віктор Антонович
146
 
 
28
50119009
Смірнова Оксана Юріївна
145
 
 
29
50119036
Маркевич Олександр Володимирович
144,5
 
 
30
50119014
Невмержицький Микола Володимирович
144,5
 
 
31
50119022
Пліш Іван Олексійович
144
 
 
32
50119043
Король Анатолій Остапович
142,5
 
 
33
50119030
Макарчук Сергій Петрович
142,5
 
 
34
50119025
Чудійович Михайло Михайлович
142,5
 
 
35
50119039
Сіркович Василь Ярославович
142
 
 
36
50119023
Максимук Юрій Васильович
141,5
 
 
37
50119018
Хрептак Дмитро Іванович
141
 
 
38
50119041
Луцьков Юрій Миколайович
140,5
 
 
39
50119038
Омелянчук Андрій Алімович
140,5
 
 
40
50119032
Корень Іван Володимирович
140,5
 
 
41
50119004
Вознюк Роман Петрович
140
 
 
42
50119017
Максимець Андрій Олегович
139
 
 
43
50119044
Брацьо Юрій Богданович
138,5
 
 
44
50119002
Проданчук Богдан Миколайович
137
 
 
45
50119016
Присяжнюк Едуард Миколайович
136,5
 
 
46
50119013
Свиридюк Павло Андрійович
136
 
 
47
50119015
Островець Наталія Анатоліївна
131
 
 

 

за напрямом: Деревооброблювальні технології
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50619026
Чесноков Віктор Ігорович
128,5
Так
Реком.
2
50619035
Жиглевич Валентин Миколайович
160,5
 
Реком.
3
50619010
Дяк Михайло Михайлович
159,5
 
Реком.
4
50619014
Журба Микола Сергійович
157
 
Реком.
5
50619037
Карнафель Мар'яна Іванівна
154
 
Реком.
6
50619047
Турок Володимир Михайлович
154
 
Реком.
7
50619013
Шевчук Роман Ігорович
153
 
Реком.
8
50619011
Журат Олександр Ігорович
151,5
 
Реком.
9
50619031
Залуцький Василь Іванович
151,5
 
Реком.
10
50619021
Ралець Олександр Вікторович
150
 
Реком.
11
50619042
Дачкевич Тарас Дмитрович
148,5
 
 
12
50619028
Лавренюк Юрій Юрійович
148,5
 
 
13
50619012
Руснак Антон Вікторович
145
 
 
14
50619017
Теодореску Михайло Іванович
140,5
 
 
15
50619041
Панилик Роман Іванович
139,5
 
 
16
50619032
Людвік Дмитро Анатолійович
139
 
 
17
50619040
Буковецький Олександр Юрійович
137
 
 
18
50619025
Мандригеля Кирило Андрійович
134,5
 
 
19
50619033
Демідов Євген Олегович
134
 
 
20
50619009
Малишняк Назар Ярославович
134
 
 
21
50619018
Мойсей Олег Михайлович
132,5
 
 
22
50619001
Зозуля Остап Тарасович
130,5
 
 
23
50619045
Ніньовський Іван Мирославович
129,5
 
 
24
50619043
Хлян Володимир Володимирович
129,5
 
 
25
50619019
Костецький Андрій Богданович
129,5
 
 
26
50619038
Готь Роман Вікторович
129
 
 
27
50619022
Лучка Олег Іванович
129
 
 
28
50619036
Творинський Микола Ігорович
128,5
 
 
29
50619024
Стефанків Юрій Ігорович
128,5
 
 
30
50619027
Бубняк Андрій Володимирович
128
 
 
31
50619016
Слободинюк Едуард Анатолійович
128
 
 
32
50619003
Вербіщук Андрій Іванович
128
 
 
33
50619023
Безгацький Ярослав Богданович
127,5
 
 
34
50619034
Макар Роман Орестович
127
 
 
35
50619008
Хохлов Дмитро Анатолійович
127
 
 
36
50619020
Коба Орест Романович
126,5
 
 
37
50619005
Шетманюк Андрій Олегович
126
 
 
38
50619004
Бойчук Андрій Іванович
125,5
 
 
39
50619015
Купчак Ярослав Ярославович
124,5
 
 
40
50619029
Рудюк Віктор Васильович
124
 
 

 
за напрямом: Хімічна технологія
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50719001
Кучинський Михайло Францович
152,5
 
Реком.
2
50719006
Федор Дмитро Миколайович
150
 
Реком.
3
50719004
Черкавський Ярослав Вікторович
147,5
 
Реком.
4
50719002
Стецюк Петро Іванович
142
 
 
5
50719003
Свистун Олег Андрійович
141,5
 
 
6
50719005
Михайлів Юрій Зіновійович
141
 
 

 

 
за напрямом: Комп'ютерні науки
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50919007
Паюк Роман Іванович
156,5
 
Реком.
2
50919002
Попович Ольга Михайлівна
149,5
 
Реком.
3
50919001
Гадуп'як Василина Петрівна
147,5
 
Реком.
4
50919003
Максимик Василина Миколаївна
145,5
 
Реком.
5
50919005
Галан Наталія Романівна
141
 
Реком.
6
50919004
Швець Андрій Богданович
127,5
 
 

 
за напрямом: Лісозаготівля
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50319001
Коханевич Василь Іванович
161,5
 
Реком.
2
50319003
Богдан Петро Андрійович
150
 
Реком.
3
50319004
Папук Юлія Володимирівна
143
 
 
4
50319002
Нестерчук Анастасія Петрівна
140,5
 
 

 

 
за напрямом: Інженерна механіка
Форма навчання: заочна
 

Шифр
Прізвище ім'я по-батькові
Бал
Поза конк.
 
1
50429013
Андрейко Василь Іванович
188,5
 
Реком.
2
50429023
Добровольський Павло Миколайович
187,5
 
Реком.
3
50429022
Макар Назар Петрович
186
 
Реком.
4
50419002
Хомин Андрій Михайлович
185,5
 
Реком.
5
50419007
Курило Олег Богданович
183
 
Реком.
6
50429019
Лесик Роман Юрійович
179,5
 
 
7
50429015
Колесніченко Андрій Геннадійович
174,5
 
 
8
50429012
Карпюк Олександр Володимирович
174
 
 
9
50419026
Велічук Олександр Миколайович
173
 
 
10
50429014
Харченко Руслан Володимирович
172
 
 
11
50419018
Стрілецький Мирон Вікторович
170
 
 
12
50429001
Мочальников Юрій Володимирович
169,5
 
 
13
50429004
Струтинський Олександр Олександрович
168
 
 
14
50419011
Тур Володимир Володимирович
167
 
 
15
50429025
Петрів Юрій Валентинович
165
 
 
16
50419017
Василів Андрій Миколайович
160,5
 
 
17
50429021
Зарудський Олександр Миколайович
156
 
 
18
50429020
Лукащук Володимир Володимирович
156
 
 
19
50419016
Ребенчук Дмитро Валерійович
147
 
 
20
50419003
Гавриш Олег Іванович
144
 
 
21
50419010
Кіндратюк Роман Юрійович
143,5
 
 
22
50429024
Білоган Сергій Олегович
141,5
 
 
23
50419009
Свистович Олег Євгенович
138,5
 
 
24
50419008
Спільник Назар Володимирович
136