Технологічний факультет (ТФ)

Технологічний факультет

Детальніша інформація  про технологічний факультет на сайті  http://www.tfnltu.lviv.ua/

Декан (ТФ): МАКСИМІВ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧdekan

 

Доктор технічних наук, професор кафедри технології деревообробки і захисту деревини, академік лісівничої академії наук України.

Е-mail: tf_nltu@ukr.net

 

Технологічний факультет (ТФ) створений в 1945 році. На факультеті навчається близько 1000 студентів, навчальний процес ведуть висококваліфіковані викладачі, з них 13 професорів та понад 50 доцентів.

З 2007/08 навчального року відбувся перехід з трирівневої системи освіти (бакалавр-спеціаліст-магістр) на дворівневу (бакалавр-магістр) за всіма напрямками підготовки фахівців на технологічному факультеті.

Термін навчання для освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр»:

  • на базі повної загальної середньої освіти – 4 роки;
  • на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст – 2 роки.

Бакалаврська підготовка здійнюється за такими напрямами:

6.051801 „Деревооброблювальні технології”
Випускники напряму є фахівцями з технології лісопиляльного, стругального, меблевого, столярно-будівельного, тарного виробництв, деревяного домобудування, проектування технологічних процесів деревооброблення та конструювання виробів з деревини.

6.051301 „Хімічна технологія”
Випускники напряму є фахівцями з технології та проектування технологічних процесів лущеного та струганого шпону, фанери, пластиків, плитних матеріалів, целюлози та паперу.

6.050101 „Комп’ютерні науки”З 2004 року технологічний факультет розпочав підготовку фахівців за напрямом Комп'ютерні науки по спеціальності Інформаційні технології проектування. Випускники напряму є фахівцями з розроблення програмного та інформаційного забезпечення, комп'ютерного моделювання та автоматизованого проектування об'єктів та процесів лісопромислового комплексу.

6.020207 „Дизайн”
Випускники напряму є фахівцями з розроблення проектів меблів, виробів з деревини та оформлення інтер'єру житлових та промислових будівель.

На базі відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня (ОКР) "Бакалавр" здійснюється підготовка ОКР "Спеціаліст" та ОКР "Магістр".